O nas

Firma „DANPOL” to sklep motoryzacyjny, który istnieje na rynku legnickim już od 1998 roku. Dwie dekady doświadczeń sprawiają, że znamy się na tym co robimy i doskonale wiemy czego potrzebują nasi klienci. Celem naszej firmy jest stała satysfakcja i zadowolenie klienta. W tym celu cały czas rozwijamy swoje doświadczenie oraz dostępną ofertę produktową, tak aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb rynku. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi oraz propozycje dotyczące prowadzonej działalności.

Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy transportowe, korporacje taksówkowe oraz warsztaty. Dla stałych klientów oferujemy specjalne systemy rabatowe.

Działamy jak prężna hurtownia motoryzacyjna oferując klientom detalicznym oraz hurtowym wielki asortyment części samochodowych, takich marek jak : Audi, BMW, Opel, Seat, Skoda, Mercedes, VW, Renault, Peugeot, Citroen, Ford. Dostępne są także elementy dedykowane dla samochodów japońskich czy koreańskich. Na specjalne zamówienie klienta jesteśmy w stanie sprowadzić w krótkim czasie każdą inną potrzebną część. Oprócz tego w naszej ofercie są także płyny eksploatacyjne do samochodów np. oleje silnikowe. Nasi dostawcy to sprawdzone, w wyniku długoletniej współpracy, firmy polskie i zagraniczne. Oprócz części oryginalnych oferujemy także tańsze, ale sprawdzone, zamienniki.

dsc_0051dsc_0051